facebook youtube

Klub/ Aktualności

BAL CHARYTATYWNY - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO POMOCY!!!

                  

 

                            Mistrzowie w Tarnowie Podgórnym.

 

            W piątek 24 lutego uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym, odwiedzą znani sportowcy – olimpijczycy – skoczek wzwyż Artur Partyka dwukrotny medalista IO /brąz w Barcelonie 1992 i srebro w Atlancie 1996 oraz Robert Maćkowiak/ mistrz i brązowy medalista mistrzostw świata w sztafecie 4 x 400/ - mieszkaniec Gminy Tarnowo Podgórne.

 

            Medaliści IO oraz mistrzostw świata, rekordziści Polski / Artur Partyka od 20 lat jest rekordzistą kraju w skoku wzwyż od 1996 roku – wynik 2,38/ opowiedzą o swojej sportowej drodze, o sukcesach, o porażkach, a także o tym dlaczego warto uprawiać sport. Poprowadzą też dla grupy uczniów zajęcia wychowania fizycznego przybliżające specyfikę „królowej sportu”.

 

            W sobotę na Tarnowskich Termach w ramach zajęć fitness odbędzie się „trening z mistrzem”, w ramach którego będzie można wylać trochę potu w towarzystwie medalistów IO i MŚ - Anety Koniecznej – trzykrotnej medalistki IO/ srebro w Pekinie 2008 oraz dwa brązowe medale w Atenach 2000 i Sydney 2004/, Artura Partyki oraz Roberta Maćkowiaka.

 

Ukoronowaniem wizyty znanych sportowców na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, będzie I Bal Sportowca organizowany przez GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne.

 

Bal odbędzie się w sobotę 25 lutego o 20.00  w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym ul. Poznańska 139.

Estradową gwiazdą wieczoru będzie JERZY KRYSZAK – znany aktor i artysta kabaretowy, wielki sympatyk sportu.

Organizatorzy będą na Balu gościć wspomniane wyżej sławy polskiego sportu – ARTURA PARTYKĘ, ANETĘ KONIECZNĄ I ROBERTA MACKOWIAKA.

Zagra zespół The Quest.

 

            Jednym z głównych celów balu będzie zbieranie funduszy na pomoc w rehabilitacji WOJTKA SZEWCZYKA – zawodnika sekcji piłki  nożnej GKS Tarnovia, który w 2015 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi i przechodzi niezwykle kosztowną rehabilitację.

Wszelkie informacje na temat Balu są dostępne na stronie GKS Tarnovia – www.gkstarnovia.pl/bal

 

Zapraszamy na treningi