facebook youtube

Klub/ Aktualności

Obóz Narciarski Lądek Zdrój 12.01-19.01.2019

OBÓZ NARCIARSKI-SNOWBOARD TANIEC 
SPORTY WALKI 
ZABIEGI REHABILITACYJNE !!!
ZIMA 2019 LĄDEK ZDRÓJ 

ORGANIZATOR - KLUB SPORTOWY CZERWONY SMOK 
TERMIN - 12.01 – 19.01.2019 r. 
MIEJSCE ,, Złoty Łan „ 
ul. Żwirki i Wigury 14 
Lądek-Zdrój 

Kierownik obozu mgr Marcin Zabłocki tel.: 533666811 
Trener opiekun mgr inż. Bartosz Jezierski tel.: 693113392 
Trener opiekun mgr Aneta Ubysz tel: 505109827
Miejsce: ,,Złoty Łan” Położony jest na stoku wzgórza, ok 500m od centrum zabytkowego uzdrowiska i przepięknego parku zdrojowego. Pokoje 2,3,4 osobowe. W odległości ok 250m od ośrodka usytuowany jest wyciąg orczykowy i krzesełkowy o długości tras zjazdowych 600 i 400 metrów oświetlony i sztucznie naśnieżany. Złoty Łan stanowi świetną bazę wypadową do licznych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy. Przepiękne położenie na zboczu góry, magiczne widoki o każdej porze roku , bliskość wyciągów narciarskich, trasy do uprawiania narciarstwa biegowego biegnące wokół Trojaka-góry , na której stoku leży nasze centrum ,,Złoty Łan” – a także szlaki piesze i rowerowe, to wszystko sprawia, że jesteśmy wprost wymarzonym miejscem , by spędzić u nas naprawdę niezapomniane chwile! Blisko stąd do sąsiednich Czech jak również do rodzimych miejsc , które koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając Kotlinę Kłodzką. 


COŚ DLA STARSZYCH !!!
Za dodatkową opłatą możliwość zabiegów rehabilitacyjnych takich jak: Kąpiele wirowe, hydromasaże, fotel masujący, kąpiele ozonowe, borowinowe, solankowe, wirowe, masaże klasyczne i inne.
Program obozu:
-codzienny wyjście na stok narciarski.
- zajęcia taneczne pod opieką instruktora.
- Treningi sportowe ogólnorozwojowe w terenie, fitness, 
-codzienne treningi biegowe pod opieką trenerską.
- Treningi specjalistyczne na sali z matą dla wszystkich chętnych. 
- Gry i zabawy sportowe na śniegu dla grup rekreacyjnych z podziałem na wiek uczestników.
- Zajęcia świetlicowe w grupach, zabawy obozowe, konkursy, quizy, dyskoteki z animatorem.

- Zajęcia i zabawy na krytym basenie kąpielowym połączone z nauką pływania dla chętnych.

- Wspaniała atmosfera, nie zapomniane przeżycia oraz wiele innych atrakcji.

-Strój sportowy dla każdego uczestnika!

Cena obozu:
1280 zł bez skipasów
1680zł ze skipasami 5h dziennie
Wpłaty zaliczki 400zł (bezzwrotna) i pełnej odpłatności należy uiszczać na konto z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika, data urodzenia, nr telefonu kontaktowy i KONIECZNIE DOPISAĆ ,,ze skipasami” lub ,,bez skipasów"
II rata tytułem –imię i nazwisko uczestnika II rata kwota 880zł bez skipasów lub 1280zł ze skipasami. Najpóźniej do 4 styczeń 2019r 
KONIECZNIE DOPISAĆ CZY ZE SKIPASAMI CZY BEZ SKIPASÓW !!!
Konto WBK nr konta 37 1050 1520 1000 0090 9422 7304
W cenie obozu:
- Przejazd autokarem do ZŁOTY ŁAN(Wyjazd 12.01.2019; Zbiórka: Luboń ul Kołłątaja 1 przy Szkole Podstawowej nr 5 hala LOSIR godzina 7:45; zbiórka w Poznaniu ul. Jana Pawła II 7 Siedziba Klubu Malta godzina 8:15. Powrót do Poznania 19.01.2019 w godzinach późno popołudniowych.)
-Zakwaterowanie w ośrodku Złoty Łan
- Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.
- Program j. w.
- Opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej..
- Zajęcia sportowe-treningi sportowe z wykwalifikowaną kadrą trenerską. 
- odnowa biologiczna, masaże przez wykwalifikowanych masażystów.
- Ubezpieczenie NW.
- strój sportowy dla każdego uczestnika!
- Możliwość nauki jazdy na nartach, snowbordzie- za dodatkową opłatą. 
- pobyt na basenie za dodatkową opłatą.
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt z kierownikiem lub trenerami klubowymi telefony podane wyżej. Na stronie www.czerwony-smok.pl są do pobrania druki: karta obozowa (obowiązkowa dla osób niepełnoletnich), umowa-zgłoszenie, regulamin uczestnika-oświadczenie (obowiązkowe podpisane przez rodziców), warunki uczestnictwa. Termin rezerwacji i zapisów do 4.01 2019r. Warunek rezerwacji- wpłata 400 zł zaliczki do organizatora-bezzwrotna.
Ilość miejsc ograniczona warunkiem uczestnictwa jest kolejność wpłat. Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania wpłaty zaliczki w przypadku rezygnacji z uczestnictwa. Pełna odpłatność za obóz musi być uiszczona najpóźniej do 4.01. 2019 r. W przeciwnym wypadku uczestnik zostaje skreślony z listy uczestników a wpłacona kwota bezzwrotna. Zaliczka jest bezzwrotna.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku sytuacji niezależnych od organizatora (mała liczba uczestników, wypadki losowe zawiązane z organizatorem). Organizator w takich sytuacjach zobowiązuje się do zwrotu wpłaconej zaliczki przez uczestników.

Zapraszamy na treningi