facebook youtube

Klub/ Aktualności

Obóz zimowy w Czechach

OBÓZ NARCIARSKI

SPORTY WALKI -TANIEC

 

 

ORGANIZATOR    -  KLUB SPORTOWY CZERWONY SMOK                      

TERMIN               -   25.01 –1.02.2020 r.           

 MIEJSCE    Czechy Horni Becva


Kierownik obozu      mgr Marcin Zabłocki tel.: 533666811  

Trener  opiekun       mgr inż. Bartosz Jezierski tel.: 693113392                                                     

Trener opiekun        mgr Maciej Michalak tel: 503543711

Hotel Becva położony w pięknej i popularnej miejscowości turystycznej Beskidy – Horni Becva.
Hotel został niedawno gustownie odnowiony. Położenie i układ hotelu zapewniają ciche i komfortowe zakwaterowanie dla gości. Z hotelowych okien i balkonów roztacza się przyjemny widok na otaczającą zieleń. Dobra dostępność komunikacyjna, środowisko naturalne, profesjonalna obsługa i staranne dbanie o gości sprawiają, że hotel jest bardzo odpowiednim miejscem do rekreacji. W sąsiednim budynku zbudowano nowoczesne centrum do gry w kręgle z dwoma automatycznymi torami QubicaAMF i barem z miejscami do siedzenia, siłownią, dwoma stołami do ping ponga, piłkarzykami i bilardem. Obok hotelu znajduje się sztuczny kort tenisowy. Horni Becva jest idealna dla grup sportowych jak i rekreacyjnych. Wokół hotelu znajduje się wiele oznakowanych szlaków turystycznych. W odległości 300m od hotelu znajduje się stok z 4 trasami zjazdowymi, wyciągiem krzesełkowy z trasami zjazdowymi o długości 1150m. Całkowicie oświetlony i naśnieżony. Na miejscu można za dodatkową opłatą wypożyczyć sprzęt narciarski oraz zamówić indywidualną lekcję z instruktorem (wychowawcy pomagają w doborze sprzętu, rezerwacji instruktora oraz służą pomocą i wskazówkami co do podstawowych zasad nauki jazdy na nartach oraz zasad BHP na stoku)

 

Program obozu:

 

-codzienny wyjście na stok narciarski dla chętnych  (zjazdy ranne i wieczorne)

- zajęcia taneczne dla chętnych.

- treningi sportowe ogólnorozwojowe w terenie dla chętnych.

-  fitness dla chętnych.

- treningi biegowe pod opieką trenerską dla chętnych.

- treningi specjalistyczne na sali z matą dla chętnych. ( młodzież dorośli : Brazylijskie jiu jitsu, mma, muay thai, K1)

- treningi specjalistyczne na sali z matą dla chętnych. ( dzieci: Taekwondo,  muay thai-K1,  Brazylijskie jiu jitsu)

 - Gry  i zabawy sportowe na śniegu dla grup rekreacyjnych.

- Zajęcia świetlicowe w grupach np: zabawy obozowe, konkursy, quizy, dyskoteki.

 

- Wyjście na basen (dodatkowo płatne)

 

- Wspaniała atmosfera, nie zapomniane przeżycia oraz wiele innych atrakcji.

 

Cena obozu:

  1450 zł

Wpłaty zaliczki 400zł (bezzwrotna) i pełnej odpłatności należy uiszczać na konto z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika, pesel, data urodzenia, nr telefonu kontaktowy.

 II rata tytułem –imię i nazwisko uczestnika II rata kwota 1050zł  najpóźniej do 10 styczeń 2020r (PO 10 STYCZNIA 2020 UCZESTNIK , KTÓRY NIE WPŁACI POZOSTAŁEJ KWOTY ZOSTAJE SKREŚLONY Z LISTY UCZESTNIKÓW) Zastrzegamy na 14 dni przed wyjazdem kwota za obóz nie ulega zwrotowi.

 

Konto ING nr konta 37 1050 1520 1000 0090 9422 7304

                                         

 

 

 

 

 

 

     W cenie obozu:

- Przejazd autokarem do Horni Becva(Wyjazd 25.01.2020; Zbiórka: Luboń ul Kołłątaja 1 przy Szkole Podstawowej nr 5 hala LOSIR godzina 7:00; zbiórka w Poznaniu     ul. Jana Pawła II 7 Siedziba Klubu Malta godzina  7:30. Powrót do Poznania 1.02.2020 w godzinach późno popołudniowych.)

-Zakwaterowanie w hotelu Becva

- Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.

- Program j. w.

- Opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej..

- Zajęcia sportowe-treningi sportowe z wykwalifikowaną kadrą trenerską.

- - Ubezpieczenie NW.

- Możliwość nauki jazdy na nartach, snowbordzie- za dodatkową opłatą.

- pobyt na basenie za dodatkową opłatą.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt z kierownikiem lub trenerami klubowymi telefony podane wyżej. Na stronie      www.czerwony-smok.pl    są do pobrania druki:  karta obozowa (obowiązkowa dla osób niepełnoletnich), umowa-zgłoszenie, regulamin uczestnika-oświadczenie (obowiązkowe podpisane przez rodziców), warunki uczestnictwa.  Termin rezerwacji i zapisów do 10.01 2020r 400zł zaliczka bezzwrotna. Po 10.01.2020 nie przyjmujemy zaliczek tylko całą kwotę 1450zł bezzwrotna.

Ilość miejsc ograniczona warunkiem uczestnictwa jest kolejność wpłat. Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania wpłaty zaliczki w przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 27.12.2019 po 27.12.2019 roku organizator pobiera całą wpłatę  1450zł bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji uczestnika. Pełna odpłatność za obóz musi być uiszczona najpóźniej do 10.01. 2020 r. W przeciwnym wypadku uczestnik zostaje skreślony z listy uczestników a wpłacona pełna kwota bezzwrotna.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku sytuacji niezależnych od organizatora (mała liczba uczestników, wypadki losowe zawiązane z organizatorem). Organizator w takich sytuacjach zobowiązuje się do zwrotu wpłaconej zaliczki przez uczestników.

Zapraszamy na treningi