Samokontrola, rozwój społeczny, zabawa

Już od najmłodszych lat dzieci czerpią radość z ruchu i jednocześnie rozwijają poczucie własnej siły. Dochodzi do popychania, popychania, szarpania, szczypania, a później także do szarpaniny. Tak długo, jak dzieje się to w normalnych okolicznościach, jest to całkowicie w porządku. Ogólna aktywność fizyczna pomaga dzieciom jeszcze lepiej spożytkować ich energię.

Skupiamy się na każdym uczniu indywidualnie i poświęcamy mu pełną uwagę dla wspólnego celu. Dzięki temu od lat jesteśmy znani z udanych grup dziecięcych i młodzieżowych. Do grona naszych entuzjastycznych uczniów należą dzieci od 4 roku życia. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego ucznia, zarówno młodszego jak i starszego, aby osiągnąć jego własne cele: Osiągamy to razem z Państwem! Jesteśmy przyjaźni i pomocni, a dzięki naszej różnorodnej ofercie kursów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Indywidualne potrzeby dzieci

Aby jak najbardziej ułatwić rozpoczęcie nauki, oferujemy specjalne kursy dla początkujących i zaawansowanych. Twoje osobiste potrzeby w zakresie nauczania mogą być również zaspokojone indywidualnie w formie lekcji indywidualnych lub w małych grupach. Możliwe jest również zorganizowanie prywatnych lekcji.

Dbamy o ważne aspekty w rozwoju dziecka:

  • Poczucie własnej wartości
  • Rozwój społeczny
  • Wzmocnienie organizmu
  • Sytuacje konkurencyjne
Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami