Wsparcie indywidualne

Trenerzy, którzy przez długi czas rywalizowali na najwyższym poziomie sprawią, że z treningu na trening będziesz coraz lepszy. Twoja ambicja, Twój talent oraz nasze doświadczenie i metody doprowadzą Cię do celu.

Sztuki walki to coś więcej niż tylko sport. Pasja, siła woli i ambicja to kamienie węgielne Twojego sukcesu. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w licznych walkach, mistrzostwach świata i Europy oraz dalszym treningom, nasi trenerzy zawsze będą Ci towarzyszyć w drodze do sukcesu. W grupach mieszanych lub jako trening indywidualny, trenujemy w intensywnej atmosferze i obiecujemy, że każdy otrzyma to, czego potrzebuje.

  • Rozgrzewka
  • faktyczny trening
  • CoolDown
  • Stretching

Trenujemy w pełnym sprzęcie ochronnym (ochraniacz głowy, ochraniacz dziąseł, rękawice sparingowe, nagolenniki, ochraniacz pachwin)! Pozwala to na realistyczny trening bez zbędnego ryzyka kontuzji.

Przygotowanie do zawodów

Mimo, że wielu z naszych członków uprawia sztuki walki jako hobby, aby utrzymać formę, jesteśmy zadowoleni, jeśli jedna lub druga osoba chce wziąć udział w zawodach. W ramach przygotowań do zawodów oferujemy Państwu dodatkowe, specjalne treningi poza regularnym treningiem pod indywidualną opieką. Ostatecznie jednak to do Ciebie należy decyzja, czy chcesz trenować dla kondycji czy dla rywalizacji.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami