Misja klubu Czerwony Smok

Dążenie do stworzenia jak najlepszych warunków do treningu sportowego przy udziale wyspecjalizowanej kadry trenerskiej.

Dzisiaj udało nam się osiągnąć ważny etap w realizacji celu. Posiadamy taki obiekt sportowy, który stwarza optymalne warunki do treningu zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami z dziedzin sztuk walki możecie przy naszym asyście realizować sportowe marzenia.

Dysponujemy specjalistami z zakresu fizjologii, fizjoterapii i osteopatii. Z nami trening jest bezpieczny i daje wiele przyjemności.

Trenując w naszym klubie:

 • do dyspozycji masz klub 6 dni w tygodniu w godzinach poniedziałek -piątek 15:3-  do 21:30 sobota  8-16
 •  zorganizowane jednostki treningowe: boks, , MMA, tajski boks, K1, bjj siłownia, sauna
 • zajęcia dla zawodników
 • Zajęcia dla dzieci:  muay thai, K1, bjj
 • bezpośredni dostęp i łączenie treningów wewnątrz budynku z zewnętrznymi w pięknym otoczeniu jeziora maltańskiego

Co zyskujesz?

 • Doświadczeni trenerzy
  Doświadczeni trenerzy
  Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.
 • Komfortowe sale
  Komfortowe sale
  Szkolenia odbywają się w nowoczesnych salach i w dobrej atmosferze.
 • Rozsądne ceny
  Rozsądne ceny
  W kwestii ceny również chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo.
 • Efektywne treningi
  Efektywne treningi
  Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność ćwiczeń.
 • Indywidualne podejście
  Indywidualne podejście
  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta.
 • Top wyposażenie
  Top wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt chroni kursantów i gwarantuje koncentrację na sporcie.

Historia klubu

Oficjalnie Klub Sportów Walki Czerwony Smok został założony w 2003 roku przez Macieja Michalaka i Bartosza Jezierskiego, którzy pełnili wówczas również funkcję instruktorów. Do 2005 roku był klubem jednosekcyjnym i specjalizował sie w Taekwondo olimpijskim, a salę na zajęcia sekcji wynajmował od SP nr 36 na ul. Słowackiego. Już wtedy zawodnicy klubu odnosili sukcesy na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

W roku 2005 klub zmienił swoją siedzibę i do 2008 roku korzystał z wynajmowanej sali od upadajacych zakładów odzieżowych Modena przy ul.Jackowskiego, gdzie znacznie rozszerzył swoja działalność o sekcje kick boxingu, tajskiego boksu, judo, mma. W tym okresie klub zyskał ogromną popularność i renomę, a nazwa Czerwony Smok stała się powszechnie znana dla większości młodych ludzi z Poznania, którzy zetknęli się ze sportami walki. Przyczyniło sie do tego wielu zawodników, którzy zdobywali najwyższe trofea na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Do najważniejszych należy zaliczyć: Bartosza Lewandowskiego,  Damiana Gajewskiego, Natalię Skwarek (członkini kadry olimpijskiej taekwondo), Przemysława Lisa, Szymona Wachowiaka, Jacka Felisiaka, Mateusza Każmierczaka, Marcina Wieczorka, Łukasza Szulca, Radosława Szygułę, Eryka Rzeszutka, Krystiana Czelewicza – zawodników i mistrzów Polski w kick boxingu i tajskim boksie.

Po kolejnej zmianie lokalizacji sali w 2008 klub stworzył zawodnikom na prawie 300 metrowej sali jeszcze lepsze warunki treningowe. Przy ul. Bóżniczej 6 zawodnicy mieli do dyspozycji mały ring podłogowy i fragmenty klatki. Powstały sekcje w Wągrowcu oraz Szamotułach za sprawą Macieja Wysockiego, które funkcjonują do dziś, szkoląc młodzież, by sięgała po najwyższe wyniki.

W latach 2008-2013 klub sięgał po najwyższe trofea: Wojtek Zbierajewski – Mistrz Świata Muay Thai WMF, Leonard Pociask – brązowy medalista Pucharu Europy IFMA.

Rok 2013 nie należał do najłatwiejszych, gdyż klub był zmuszony dwukrotnie zmieniać lokalizację. Kolejna sala wynajmowana od upadłych zakładów Modena, a po pół roku zmiana na dawną sali gimnastyki AWF w Parku Wilsona. W tym czasie, dzięki pracy z Piotrem Sawińskim, Joanna Socha zdobyła Mistrzostwo Europy Juniorów K1.

W 2014 dla klubu otwierają się nowe perspektywy i za sprawą sponsorów udaje się otworzyć salę nad jeziorem Maltańskim z klatką, częścią crossfitową (afiliowaną) oraz siłownią , gdzie, jak mamy nadzieję, klub osiądzie na stałe.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenującym, którzy nie zostali wymienieni oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w życiu klubu, przyczyniając się do jego dzisiejszego wizerunku.

Jak się można do was zapisać

Wystarczy przyjść na trening. Prowadzimy ciągły nabór dlatego można do nas dołączyć w każdej chwili. Zapraszamy!

Jaki sprzęt jest potrzebny?

Na pierwszy trening wystarczy strój sportowy, natomiast później trenerzy chętnie doradzą w co najlepiej będzie się zaopatrzyć.

W jakim wieku można do nas dołączyć?

Zajęcia dla dzieci mamy od 6 roku życia.

Zajęcia dla młodzieży są od 13-16lat.

Na zajęcia dla dorosłych można dołączyć mając 16 lat jednak potrzebna jest wtedy pisemna zgoda rodzica na udział dziecka w zajęciach.

Czy honorujecie karty MultiSport/Medicover Sport?/FitProfit?

Tak, MultiSport Plus, Kids, Senior, Student oraz Medicover Sport, FitProfit, FitSport

Czy można dołączyć do grupy jeśli wcześniej się nie trenowało?

Tak, nasi trenerzy we wszystko was wprowadzą!

Czy można przyjść na „próbny trening”?

Można wykupić wejście jednorazowe i sprawdzić jak wyglądają nasze treningi.

Czy odbywają się zajęcia tylko dla kobiet?

Tak, mamy grupę Boksu specjalnie dla Pań, ale na każdej innej grupie kobiety również są mile widziane.

Ile czasu wcześniej trzeba przyjść przed wybranym treningiem?

Na pierwszy trening najlepiej być około 15 minut wcześniej.

Dlaczego warto wybrać nasz klub?

Nasz obiekt sportowy stwarza najlepsze warunki do treningu zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Trenują u nas najlepsi zawodnicy w Polsce, których walki możecie oglądać na galach KSW czy nawet UFC. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami z dziedzin sztuk walki możecie przy naszym asyście  realizować sportowe marzenia. Nasi trenerzy odpowiednio pokierują Twoim sportowym rozwojem. Czerwony Smok oferuje najwyższej jakości treningi  sztuk walk dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nieustannie dbamy o najwyższy poziom, a także szeroką ofertę zajęć. Prowadzimy zajęcia z Taekwondo, Muay Thai, MMA, BJJ, Boksu, oraz K1. Oprócz tego w naszym klubie jest możliwość skorzystania z siłowni oraz sauny.

 

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami