Co roku Czerwony Smok Luboń organizuje wakacyjne półkolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Jak na przykład do wsi podhalańskiej Biały Dunajec.

Ośrodek wypoczynkowy ,,Dunajec” położony jest w malowniczej części Białego Dunajca, 8km od Zakopanego, z dala od ruchliwej Zakopianki, nad piękną górską rzeką-Biały Dunajec, gdzie jest czyste i świeże powietrze. Z jego okna widać zachodnią część pasma Tatr aż po krzyż na Giewoncie. Do dyspozycji są eleganckie pokoje wyposażone w drewniane meble, łazienkę i TV.

W obiekcie własna stołówka zgodna z wymogami HACAP gdzie przygotowywowane są smaczne domowe posiłki. Ośrodek dysponuje dużą świetlicą ze stołem do tenisa stołowego oraz piłkarzykami do dyspozycji uczestników, salę dyskotekową, altana regionalna na ogniska. Teren ośrodka o pow. 5000m kw jest ogrodzony, znajduje się tam plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i do piłki nożnej. Ośrodek graniczy bezpośrednio z rzeką Biały Dunajec.

Atutem obiektu jest położenie z dala od ruchliwej ulicy, co wpływa na bezpieczeństwo dzieci, oraz wielkość terenu pozwalająca na swobodne poruszanie się i różnego rodzaju zabawy. Dodatkową zaletą DW Dunajec jest jego niedalekie położenie od wód geotermalnych-zakładów wodoleczniczych i parku wodnego ,,TERMY PODHALAŃSKIE” (odl. 1500m)

Z Białego Dunajca jest blisko do Zakopanego 8km, Bukowiny Tatrzańskiej ok. 10km, oraz do przejścia granicznego na Słowację w Łysej Polanie.

Znajdują się tu również szlaki turystyczne piesze i rowerowe, które doskonale się sprawdzają dla grup sportowych chcących prowadzić treningi w terenie. Przy ośrodku znajduje się hala widowiskowo-sportowa do dyspozycji uczestników. Wyciągi narciarskie znajdują się w miejscowości Biały Dunajec a dla zaawansowanych narciarzy w odległości 12km od ośrodka znajdują się doskonałe trasy narciarskie o różnym stopniu umiejętności.

Program obozu:

  • codzienny dojazd autokarem na stoki narciarskie.
  • zajęcia taneczne pod opieką instruktora.
  • Treningi sportowe ogólnorozwojowe w terenie, fitness,
  • codzienne treningi biegowe pod opieką trenerską.
  • Treningi specjalistyczne na sali sportowej (zajęcia treningowe odbywać się będą na sali sportowej, która mieści się przy obiekcie),
  • Gry i zabawy sportowe na śniegu dla grup rekreacyjnych z podziałem na wiek uczestników.
  • Zajęcia świetlicowe w grupach, zabawy obozowe, konkursy, quizy, dyskoteki z animatorem.
  • Zajęcia i zabawy na krytym basenie kąpielowym (termy podhalańskie) połączone z nauką pływania.
  • Wspaniała atmosfera, nie zapomniane przeżycia oraz wiele innych atrakcji.
  • trój sportowy dla każdego uczestnika

Nasze wycieczki z roku na rok cieszą się dużą popularnością. Nasi uczestnicy odkrywają nowe miejsca, poznają nowych ludzi, zawierają przyjaźnie i, nie zapominając o tym, ćwiczą ciało i duszę. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli powitać również Ciebie. Zaptaszamy!

Biały Dunajec

Impresje z letniego obozu

Masz jeszcze jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami